طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی اسکریپت طراحی اسکریپت اختصاصی وب سایت اختصاصی وب سایت شرکتی اسکریپت اختصاصی طراحی وبسایت ووردپرس website design ماژول طراحی ماژول سایت شرکتی سایت خبری ویرایش اسکریپت طرح وب سایت طراحی وب سایت ارزان طراحی اسکریپت ارزان وب سایت شرکتی ارزان سیستم اینترنتی طراحی نرم افزار اندروید طراحی وب نیکا سیستم مدیریت سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت محتوا طراحی قالب وب سایت csm طراحی اپلیکیشن وبلاگ آموزش وب بهینه سازی سئو اموزش اندروید script وبسایت شخصی طراحی وبسایت سازمانی وب سایت ارزان ارزان اموزش رایگان طراحی وبسایت رایگانی دامنه رایگان هاست رایگان مدیریت


ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت سه دکمه بجای یکی

یکشنبه ، ۰۲ مهر ۱۳۹۶ , ۱۰:۱۱ ۵۸۹ دانستنی ها ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت سه دکمه بجای یکی

همه بیل #گیتس را می شناسند . او اخیرا در اخرین مصاحبه خود مطالب جالبی را گفته . #طراح سیستم عامل ویندوز ضمن ابراز تاسف از ساخت دکمه پیچیده برای ریست سیستم می‌گوید اگر قادر به ویرایش بود، دکمه کنترل+آلت+دیلیت را به یک دکمه واحد تبدیل می‌کرد.

وی که در نیویورک سخن می گفت اذعان کرد Ctrl+Alt+Delete یک مانور سرهم‌بندی شده بود که برای راه اندازی مجدد #سیستم عامل #ویندوز تعریف شد اما ایکاش به جای گرفتن سه کلید روی کیبورد تنها یک #کلید برایش تعریف می شد.


وی پیش‌تر نیز ضمن اعتراف به این موضوع در سال 2013 گناه را به گردن آی بی ام انداخته بود و در جمع دانشگاهیان در #هاروارد گفته بود دوستی که در آی بی ام کار می‌کرد(دیوید برادلی)،کیبورد آی بی ام را درست طراحی نکرده بود و به ما یک کلید واحد برای انجام این کار نداده بود.

این در حالی است که آن سال‌ها برای ورود به اپل مکینتاش یک کلید روی کیبورد تعریف شده بود.

از کنترل+آلت+دیلیت برای قفل کردن سیستم #عامل، تسک منیجر، #سوئیچ بین کاربر و خروج از سیستم استفاده می شود و در نهایت وقتی سیستم عامل ویندوز هنگِ کامل کرد، با زدن آن #ریست می‌شود.

ابرازپشیمانیبیلگیتسازساختسهدکمهبجاییکی


ممکن است این مطالب را نیز دوست داشته باشید

شما هم دراین باره نظر بدهید !