طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی اسکریپت نیکا کامپیوتر طراحی وب سایت شرکتی وب سایت شرکتی طراحی وبسایت طراحی قالب اختصاصی website design طراحی ماژول طراحی قالب اختصاصی طراحی اسکریپت ارزان طراحی اختصاصی وب سایت شرکتی ارزان طراحی نرم افزار سیستم اینترنتی طراحی نرم افزار ویندوز سیستم مدیریت محتوا طراح گرافیک افزایش بازدید افزایش رتبه بهینه سازی وب سامانه اینترنتی طراحی نرم افزار تحت وب مقاله وب آموزش آموزش وب آموزش بهینه سازی بهینه سازی سئو اموزش طراحی وب سایت android application طراحی وبسایت سازمانی وب سایت ارزان طراحی ارزان قالب ارزان سیستم اختصاصی ارزان رایگان طراحی وبسایت رایگانی بسته های تخفیفی دامنه رایگان وبمستر


راهکاریی برای موفقیت در ایجاد یک کسب و کار جدید

سه شنبه ، ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۰۹:۱۶ ۷۵۹ آموزش راهکاریی برای موفقیت در ایجاد یک کسب و کار جدید

اگر قصد راه اندازی و ایجاد یک کسب و کار را دارید بهتر است ابتدا اطلاعات کاملی در حوزه آن داشته باشید . راه اندازی یک کسب و کار موفق مخصوصا در حوزه فاوری ، علی رغم بسیاری از توصیه های برخی کتاب ها و مقالات که با عنوان “پولدار شوید” انتشار یافته اند ، یک شبه بدست نمی آید. ایجاد یک کسب و کار موفق به سالها کار ، از خودگذشتگی و پشتکار نیاز دارد. هر چند پشتکار نکته بسیار مهمتری نسبت به هر مورد دیگری است . البته تنها موضوع مقدار زمانی که شما بر روی کسب و کار خود می گذارید نیست ، بلکه شما برای دوام آوردن و کسب موفقیت در اینگونه کسب و کارها به برخی عادات خوب نیاز دارید و باید آن را در روال روزانه خود جای دهید.

در ادامه به 5 نکته مهم برای موفقیت نسبی یک کسب و کار پرداخته می شود

۱- دور و بر خود را پر کنید از افرادی با افکار مثبت
نوع عقیده و طرز فکر افراد به شدت مسری است. پس اگر شما دور و بر خود را پر کنید از دوستانی که مثبت و خوب فکر می کنند ، شک نکید که بر روی شما و کسب و کار شما نیز تاثیر بسیار خوبی خواهند گذاشت.
حلقه اطراف شما که احتمالا شامل دوستان ، فامیل ، همکاران و … است باید به شما انگیزه و انرژی مثبت بدهد.
بویژه زمانی که روابط به گونه ای به کسب و کار و تجارت مرتبط می شود.
با افرادی ارتباط داشته باشید که اهداف بلند مدت و مثبتی برای خود دارند.
هر چند وقت یکبار در همایش های مرتبط شرکت کنید و با مربیان کسب و کار و افرادی که در کارشان پس از تلاش بسیار موفق شدن صحبت کنید.
آنها افرادی هستند که می توانند به شما انگیزه لازم و تجربه خود را ارائه دهنده تا شما نیز ادامه راه خود را با انرژی و پشتکار طی کنید.

 

۲- مطالعه کنید و بدنبال کسب تجربه باشید
همیشه خودتان را بروز نگهدارید. برای اینکار از خبرگزاری ها و وب سایت های مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید.
وبلاگ های خبری مرتبط مانند وبلاگ شرکت طراحی پرتو یا خبرگزاری های رسمی مرتبط مانند زومیت ، ایتنا و … به شما کمک خواهند کرد.
همچنین کتاب های جدید مرتبط را مطالعه کنید تا با تکنیک ها و علوم جدید نیز آشنا شوید.
نگذارید روند پیشرفت علمی شما تنها با خواندن خبر و یا مشغولیت های روزمره متوقف شود.
برای مطالعه کتاب می توانید از سرویس های مانند اپلیکیشن طاقچه استفاده کنید.

 

۳- مسئولیت پذیر باشید.
هیچکس دوست ندارد اشتباه کند ، اما اگر اشتباه کردید مسئولیت آن اشتباه را بپذیرید ، از آن درس بگیرید تا دیگر تکرار نشود و این اشتباه را در جایی یادداشت کنید تا همیشه به عنوان یک تجربه در ذهن شما ثبت شود.
یادتان باشد ، اگر اشتباه کردید ، مسئولیت پذیر باشید و آن را جبران کنید.

 

۴- همیشه محترمانه با دیگران برخورد کنید
در مذاکرات ، رفتار مودبانه بسیار اهمیت دارد.
به نقل از کتاب “The Power of Nice” ، مهربانی و برخورد خوب ، شما را به قله های موفقیت در کسب و کار خود می رساند.
خوش برخورد بودن همیشه یک کلید موفقیت است.
یک صاحب کسب و کاری که قرار است تجارت خود را پیشرفت دهد و به پیروزی نزدیک کند باید بتواند با رفتار خوب با همکاران خود برخورد کند تا آنها نیز برای این کسب و کار دل بسوزانند و باعث پیشرفت کسب و کار شوند.
وقتی به تیم خود کاری را محول می کنید ، مهم نیست آن کار کوچک باشد یا بزرگ ، همیشه از کلماتی مثل “لطفا” در جملات خود استفاده کنید که لحن شما مقداری از حالت دستوری لطیف تر شود.
ما در شرکت طراحی پرتو نیز همین اصول را پذیرفته و انجام می دهیم. ما با تیم خود دوست هستیم. از تیم برنامه نویسی اندروید و iOS گرفته تا تیم گرافیک ، طراحی سایت ، ارتباط با مشتری ، توسعه محصول و … .

 

۵- اهداف بلند مدت و کوتاه مدت برای خود انتخاب کنید.
داشتن یک کسب و کار نوپا بسیار سخت است. طبق آمار ۸۰% از کسب و کارهای نوپا در ۱۲ ماه اول کار شکست می خورند.
با ساخت یک طرح کسب کار (Business Plan) خوب ، از افتادن در این دسته 80 درصدی ها جلوگیری کنید.
داشتن یک طرح و برنامه ریزی خوب و دقیق به شما شانس بهتری در ساختن یک کسب و کار موفق می دهد.
در کسب و کار خود حداقل یک هدف کوتاه مدت و یک هدف بلند مدت تعیین کنید و اهداف خود را یادداشت کنید و به فکر اجرایی کردن اهداف خود باشید. البته با برنامه ریزی و نگاهی منطقی به زمان بندی آن!
مثلا بگویید “من محصول شماره یک خود را با این مشخصات تا مرداد امسال و محصول شماره دو خود را تا فروردین سال آینده با کیفیت و استاندارد خوب آماده می کنم” و برای آن یک بازار هدف و روش فروش تعریف کنید.
حالا شما یک هدف خوب و دقیق برای انجام دارید.
حالا موقع پشتکار و تلاش است.

راهکارییبرایموفقیتدرایجادیککسبوکارجدیدشما هم دراین باره نظر بدهید !