طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی اسکریپت وب سایت ماژول نویسی سایت شرکتی وب سایت شرکتی طراحی وب سایتها طرح وب سایت وبسایت شخصی شرکتی بهترین طراحی طراحی وب سایت ارزان طراحی اختصاصی وب سایت شرکتی ارزان طراحی نرم افزار سیستم اینترنتی طراحی نرم افزار ویندوز طراحی نرم افزار اندروید سیستم مدیریت محتوا سئو سئو ارزان بسته سئو رتبه سایت طراح قالب اختصاص csm طراحی نرم افزار تحت وب طراحی اپلیکیشن اندرویدی آموزش طراحی وبسایت آموزش وب مقاله وبسایت آموزش بهینه سازی سئو اموزش اندروید seo package website seo وبسایت شخصی طراحی وبسایت سازمانی بسته های ارزان وبسایت ها بسته های تخفیفی دامنه رایگان انالیز وبسایت انالیز


سفارش مینی اسکریپت

پنجشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۴۸ , ۰۳:۵۳ ۱۱۲۸ اخبار نیکا سفارش مینی اسکریپت

طراحی اختصاصی mini-script ، مینی اسکریپت ها یا همان اسکریپت های کوچک یکی از خدمات">#ff0000"> جدید نیکا کامپیوتر است که با استفاده از آن شما می توانید یک مینی اسکریپت! را آنی سفارش دهید ، با کمترین هزینه ممکن پرداخت کنید و سریعا تحویل بگیرید . مینی اسکریپت ها معمولا برای انجام عملیاتی استفاده می شوند که کاربران اختصاصی و یا فقط مدیران یک سیستم به آنها نیاز دارند .

برای دسترسی به سامانه مینی اسکریپت از طریق دامنه زیر عمل کنید :

http://miniscript.ir

در واقع اگر برای انجام یک عمل در سیستم خود و یا هاستینگ وب سایت خود نیاز به تسریع کار دارید و صرف وقت برای انجام یک پروژه را به صرفه نمی دانید ! کافیست آنچه را که میخواهید برای نیکا کامپیوتر ارسال کنید و معادل تعریف شما از انجام عمل مورد نظر اسکریپت تحویل بگیرید ..

این یعنی صرفه جویی در زمان ، هزینه و سهولت انجام کار . به عنوان مثال اگر بخواهید حجم عظیمی از فایل ها را هر کدام در یک پوشه با نام مشخص و در محل دیگری ذخیره کنید و یا تغییرات کلی روی فایل های روی سرور ایجاد کنید کافیست یک مینی اسکریپت با این منظور سفارش دهید تا به سرعت برای شما برنامه نویسی و ارسال گردد .

لازم به توضیح است هزینه طراحی مینی اسکریپت ها بسیار به صرفه تر و پایین تر از ساخت سیستم های اسکریپت اختصاصی بوده و تمام مینی اسکریپت های تحویلی شامل کلیه تعهدات و خدمات نیکا کامپیوتر نیز می باشد . این مینی اسکریپت ها حتی می توانند در نقش افزون ها ، ماژول ها و پلاگین های یک سیستم ایفای نقش کنند ، پس اگر می خواهید سیستم شما دارای یک قابلیت جدید و یا یک تغییر کلی باشد هم اکنون مینی اسکریپت خود را به همراه توضیحات کامل درباره آن به نیکا کامپیوتر از طریق سامانه سفارش آنلاین ارسال کنید .

سفارشمینیاسکریپتشما هم دراین باره نظر بدهید !