طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی اسکریپت نیکا کامپیوتر طراحی اسکریپت اختصاصی طراحی وب سایت شرکتی طراحی قالب اختصاصی نیکاکامپیوتر Website ماژول طراحی قالب طراحی قالب اختصاصی طراحی اسکریپت شخصی ویرایش اسکریپت اسکریپت ارزان وب سایت شرکتی ارزان نرم افزار سیستم اینترنتی نرم افزار ارزان مدیریت محتوا سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت محتوا اختصاصی سئو وب طرح قالب افزایش بازدید Seo افزایش رتبه افزایش بازدید سایت csm طراحی اپلیکیشن اندرویدی اموزش طراحی آموزش آموزش وب آموزش بهینه سازی سیستم اختصاصی ارزان رایگان مدیریت سایت بسته های تخفیفی دامنه رایگان هاست رایگان


سفارش مینی اسکریپت

پنجشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۴۸ , ۰۳:۵۳ ۱۲۱۵ اخبار نیکا سفارش مینی اسکریپت

طراحی اختصاصی mini-script ، مینی اسکریپت ها یا همان اسکریپت های کوچک یکی از خدمات">#ff0000"> جدید نیکا کامپیوتر است که با استفاده از آن شما می توانید یک مینی اسکریپت! را آنی سفارش دهید ، با کمترین هزینه ممکن پرداخت کنید و سریعا تحویل بگیرید . مینی اسکریپت ها معمولا برای انجام عملیاتی استفاده می شوند که کاربران اختصاصی و یا فقط مدیران یک سیستم به آنها نیاز دارند .

برای دسترسی به سامانه مینی اسکریپت از طریق دامنه زیر عمل کنید :

http://miniscript.ir

در واقع اگر برای انجام یک عمل در سیستم خود و یا هاستینگ وب سایت خود نیاز به تسریع کار دارید و صرف وقت برای انجام یک پروژه را به صرفه نمی دانید ! کافیست آنچه را که میخواهید برای نیکا کامپیوتر ارسال کنید و معادل تعریف شما از انجام عمل مورد نظر اسکریپت تحویل بگیرید ..

این یعنی صرفه جویی در زمان ، هزینه و سهولت انجام کار . به عنوان مثال اگر بخواهید حجم عظیمی از فایل ها را هر کدام در یک پوشه با نام مشخص و در محل دیگری ذخیره کنید و یا تغییرات کلی روی فایل های روی سرور ایجاد کنید کافیست یک مینی اسکریپت با این منظور سفارش دهید تا به سرعت برای شما برنامه نویسی و ارسال گردد .

لازم به توضیح است هزینه طراحی مینی اسکریپت ها بسیار به صرفه تر و پایین تر از ساخت سیستم های اسکریپت اختصاصی بوده و تمام مینی اسکریپت های تحویلی شامل کلیه تعهدات و خدمات نیکا کامپیوتر نیز می باشد . این مینی اسکریپت ها حتی می توانند در نقش افزون ها ، ماژول ها و پلاگین های یک سیستم ایفای نقش کنند ، پس اگر می خواهید سیستم شما دارای یک قابلیت جدید و یا یک تغییر کلی باشد هم اکنون مینی اسکریپت خود را به همراه توضیحات کامل درباره آن به نیکا کامپیوتر از طریق سامانه سفارش آنلاین ارسال کنید .

سفارشمینیاسکریپتشما هم دراین باره نظر بدهید !