طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی اسکریپت وب سایت نیکا نیکا کامپیوتر طراحی وبسایت طراحی قالب اختصاصی Website طراحی قالب سایت شرکتی سایت خبری وبسایت شخصی شرکتی وبسایت ارزان اسکریپت ارزان طراحی نرم افزار سیستم اینترنتی اندروید طراحی نرم افزار ویندوز سیستم مدیریت مدیریت محتوا سئو قالب وبسایت قالب وب سایت سئو ارزان رتبه سایت افزایش بازدید سایت وب سایت اندروید csm طراحی اپلیکیشن طراحی اپلیکیشن اندرویدی آموزش آموزش طراحی وبسایت آموزش وب پکیج سئو آموزش بهینه سازی سئو seo package articles طراحی ارزان رایگان مدیریت چند منظوره مدیریت


شرایط و توضیحات سفارشات در نیکا کامپیوتر

پنجشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۴۸ , ۰۳:۵۳ ۶۷۷۹ اخبار نیکا شرایط و توضیحات سفارشات در نیکا کامپیوتر

کاربر محترم ، لازم است قبل از ثبت و یا اجرای قرارداد و سفارش خود از تعهدنامه نیکا کامپیوتر در مورد کلیه سفارشات به صورت عمومی اطلاع یابید . تایید سفارش به معنای پذیرش کلیه قوانین مندرج در این قسمت خواهد بود .اجرای قرارداد سفارشات ثبت شده در نیکا کامپیوتر مشمول موارد و مفاد تعهدنامه زیر خواهد شد . در این متن طرف مجری گروه نیکا کامپیوتر و مشتری به عنوان نماینده دارای اختیار تام و یا مستقیما فرد سفارش دهنده خواهد بود . بدیهی است اجرای این تعهدنامه برای پیاده سازی سفارش ثبت شده الزامی است .


- فعالیت گروه نیکا کامپیوتر در حیطه موارد توضیح داده شده در همین وب سایت بوده و خدمات ارائه شده توسط این گروه مطابق با موازین قانونی و شرعی است . بدیهی است اجرای سفارشاتی که به هر نحو مخالف قوانین جمهوری اسلامی و شرعی باشند از حیطه کاری نیکا کامپیوتر خارج و این گروه از انجام آنها معذور است . هر مشتری موظف است کلیه استعلام های لازم برای نوع سفارش خود را از طریق وزرات فرهنگ و ارشاد و سازمان های مربوطه دریافت نماید . بدیهی است در صورتی که نوع و هدف اسکریپت سفارشی یک مشتری که برای استفاده عمومی باشد ، پس از تایید نهایی و انجام سفارش توسط سازمان های مربوطه غیرمجاز شمرده شود کلیه خسارت های ناشی از عدم آگاه سازی و اطلاع رسانی مشتری به نیکا کامپیوتر از جهت انجام پروژه تا میزان پیشرفت آن بر عهده مشتری خواهد بود .


  - مشتری هنگام ثبت سفارش موظف است کلیه">#ff0000">کلیه درخواست ها ، نیازها و موارد مورد نظر خود برای سفارش را درج نماید و تا زمان پرداخت صورتحساب اولیه خود می تواند نسبت به تغییر و یا بروز رسانی خواسته های خود اقدام نماید . هرگونه تغییر در شرایط و توضیحات اولیه باعث بررسی مجدد و برآورد دوباره هزینه انجام سفارش خواهد شد .


- مشتری پس از تایید قرارداد یعنی با پرداخت پیش پرداخت صورتحساب خود نمی تواند نیازها و درخواست های جدیدی به سفارش خود اضافه کند ، در صورت الزام به انجام این عمل ، با ارسال تیکت به مدیریت فنی نیکا کامپیوتر و ثبت درخواست می بایست نیازها و موارد جدید را قید نماید . هزینه های احتمالی و افزایشی و در برخی موارد خسارت های ناشی از افزوده شدن نیازها پس از فرآیند اجرای قرارداد به عهده مشتری خواهد بود .


- نیکا کامپیوتر موظف خواهد بود با اتمام زمان پشتیبانی رایگان محصولات و تحویل نهایی هر سفارش به مشتری ، کلیه نیازهای آتی وی را دریافت و در جهت افزودن خواسته های جدید به سفارش اقدام نماید . لازم است مشتری برای هرنوع نیاز و موارد مورد نظر خود اطلاعات لازم را در اختیار تیم نیکا کامپیوتر قرار دهد .


- نیکا کامپیوتر به دلیل احترام به ارزش های مشتریان دائمی خود با درج و ثبت هر سفارش جدید یک کد تخفیف به وی اعطا خواهد کرد که مشتری میتواند با استفاده از آن در سفارشات بعدی از درصد کد تخفیف خود استفاده و یا آن را به دیگران واگذار نماید . لازم به توضیح است هزینه هر سفارش پس از بررسی به مشتری اعلام و میزان تخفیف از مبلغ قابل پرداخت کسر خواهد شد .


- نیکا کامپیوتر متعهد می گردد پروژه ثبت شده مشتری را در مدت زمان تعیین شده تحویل نماید و در مدت طراحی پروژه های مختلف مشتری را از وضعیت">#000080">وضعیت و میزان پیشرفت پروژه خود آگاه نماید . این امر از طریق سامانه رهگیری سفارشات و درج توضیحات لازم برای مشتری در آن قسمت انجام خواهد شد .


- کلیه پروژه های سیستم های مجازی ، آثار گرافیکی و سفارشات مشتریان در قالب های مختلف به">#ff0000">به صورت کد شده و لایه بسته تحویل خواهد شد و به جهت ارائه خدمات پشتیبانی نیکا کامپیوتر در هیچکدام از موارد سفارشات از تحویل سورس لایه باز پروژه معذور می باشد . ضمنا سیستم هایی که با زبان PHP , jQuery , HTML و Css برنامه نویسی گردند توسط آخرین نسخه Zend Guard کدینگ و Licence بر روی آن فعال خواهد شد و برای استفاده می بایست قابلیت Zend Optimizer بر روی سرور فعال باشد .


- برای آموزش نصب Zend روی انواع سرور ها به این صفحه مراجعه نمایید : http://kb.zend.com/index.php?View=entry&EntryID=424 همچنین برای دریافت بسته Zend Optimizer می توانید به آدرس http://www.zend.com/en/products/guard/downloads مراجعه کنید .


- کلیه سفارشات تحویل شده نیکا کامپیوتر با توجه به حجم پروژه و ضرورت آن مشمول طرح">#008000"> پشتیبانی رایگان و خدمات پس از تحویل پروژه می گردند که در هنگام بررسی سفارش توضیحات لازم در این مورد به اطلاع مشتری خواهد رسید .


- بروز رسانی پروژه ها ، انجام تغییرات و افزودن ماژول ها و پلاگین های مختلف برای هرنوع از پروژه تحویلی تنها توسط تیم نیکا کامپیوتر انجام می گردد و درصورت اتصال ماژول های دیگر به سیستم و عملکرد نادرست آن پس از استفاده نابجا از موارد قید شده ، پروژه به صورت کامل از پشتیبانی محصولات نیکا کامپیوتر خارج خواهد شد .


- با توجه به اینکه کلیه حقوق سیستم های تولید شده و اختصاصی توسط نیکا کامپیوتر برای نام و گروه نیکا کامپیوتر مربوط و محفوظ می باشد ، هر سیستم بنا به درخواست مشتری برای یک دامنه تنظیم خواهد شد . تنظیم سیستم تولیدی بر روی دامنه های یکسان با پسوند های مختلف بصورت رایگان انجام می گردد . اضافه شدن دامنه جدبد به لایسنس نرم افزار تولیدی ، مبلغ 150000 ریال هزینه خواهد داشت .


به شرح کامل ، برای هر سفارش اسکریپت پس از طراحی و هنگام تحویل با توجه به نام سرور و دامنه ی اعلام شده سفارش دهنده برای سیستم یک Licence اختصاصی تعریف و تحویل خواهد شد . مسئولیت حفاظت از کد ارائه شده و استفاده از آن به عهده مشتری محترم خواهد بود . علاوه بر لایسنس دائمی سفارش دهندگان می توانند برای سیستم های سفارشی خود تاریخ انقضا تعیین نمایند . استفاده از Licence تولید شده برای سیستم های اختصاصی سفارشی برای مشتری امکان پذیر بوده و نشر آن خلاف قوانین رسمی و شرایط پذیرش نیکا کامپیوتر می باشد . استفاده از Decoder ها برای حذف کدینگ نیکا کامپیوتر و همچنین دسترسی مستقیم به سورس برنامه ها ممنوع و از لحاظ قانونی و شرعی برخلاف عرف اخلاق حرفه ای است . چنانچه به هر روش و شیوه ای برای گروه نیکا کامپیوتر ، دسترسی مشتری به پروژه لایه باز محرز شود ، نیکا کامپیوتر در مقابل تمام عواقب عدم عملکرد صحیح سیستم پاسخگو نخواهد بود .


- گروه نیکا کامپیوتر در مورد استفاده از سیستم ها ، وب سایت ها و سامانه های درخواستی مشتری هیچگونه مسئولیتی را به عهده ندارد و کلیه عواقب ناشی از استفاده نادرست و نابجا و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران از سیستم های نیکا کامپیوتر کاملا بر عهده مشتری خواهد بود .


 کاربر و سفارش دهنده گرامی ؛ رعایت و احترام به قوانین فوق ، احترام به فعالیت های مستمر گروه نیکا کامپیوتر بوده و باعث افزایش بهره وری سیستم های ارائه شده توسط گروه خواهد شد . امید است با رعایت شرایط یاد شده نیکا کامپیوتر همواره در راستای ارائه خدمات پیشگام ، بهینه و گسترده گام های موفق تری بردارد .

شرایطوتوضیحاتسفارشاتدرنیکاکامپیوترشما هم دراین باره نظر بدهید !