طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

نیکا نیکا کامپیوتر طراحی وب سایت شرکتی وبسایت اختصاصی طراحی وبسایت طراحی قالب اختصاصی ماژول سایت شرکتی سایت خبری طراحی اسکریپت شخصی طرح وب سایت بهترین طراحی طراحی اسکریپت ارزان نرم افزار طراحی نرم افزار نرم افزار ارزان طراحی نرم افزار اندروید سیستم مدیریت مدیریت محتوا طراحی طراح گرافیک طرح قالب سئو ارزان Seo بسته سئو رتبه سایت افزایش رتبه افزایش بازدید سایت اندرویدی مقاله وبسایت seo package application طراحی وبسایت سازمانی وب سایت ارزان بسته های ارزان طراحی وبسایت رایگانی وبسایت ها مدیریت چند منظوره وبمستر وبسایت انالیز


طراحی قالب اختصاصی وبلاگ

پنجشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۴۸ , ۰۳:۵۳ ۱۲۵۰ اخبار نیکا طراحی قالب اختصاصی وبلاگ

ما می توانیم برای کلیه صاحبان و نویسندگان وبلاگ قالب سفارشی و اختصاصی شان را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین هزینه طراحی کنیم . تیم طراحی نیکا دیــــزاین ، قالب انتخابی شما را باتوجه به سلیقه و نظر شما طراحی و به صورت کاملا لایه باز به همراه تصاویر تحویل می نماید . شما میتوانید با سفارش قالب برای وبلاگ خود ، مطالب و نوشته های خود را زیباتر نمایش دهید . تیم نیکادیزاین با استفاده از ابزارهای طراحی مناسب سعی برآن خواهد داشت تا بهترین نحو از سفارش شما را تحویل نماید .

با هر سفارش قالب اختصاصی کلیه موارد و مولفه ها از جمله هدر">#FF0000">هدر وبلاگ ، نوع قرارگیری نوشته ها و عناوین ، طراحی منوی های کناری ، طراحی دکمه ها و المنت های دیگر به صورت">#FF0000"> اختصاصی طراحی می گردد .همچنین نوع لینک ها و متدهای استفاده شده در کد قالب هنگام تحویل گنجانده و به اطلاع مشتری خواهد رسید .

هزینــه">#FF0000">هزینــه قالب اختصاصی شما با توجه به نوع درخواست و ایده شما تعیین می گردد ؛ به یاد داشته باشید سبک حرفه ای طراحی و هزینه مناسب ، باعث جلب نظر شما خواهد شد .

نیکا دیزاین در طراحی قالب از فناوری های Css و نمایش استایل به صورت جداگانه به همراه کدهای مورد نیاز جاوا">#FF0000">جاوا اسکریپت بهره می برد که در زیبایی و سبک شدن کد قالب و بارگذاری آن بسیار موثر می باشد . همچنین کلیه قالب های تحویل شده شامل پشتیبانی و تغییرات مورد نظر مشتری تا به حد رضایت می باشند . به همین منظور لازم است در هنگام ثبت سفارش کلیه آنچه در نظر تان است را بیان کنید تا طراحی اختصاصی شما مطابق میل و سلیقه شما انجام گردد .

لازم به توضیح است طراحی مطابق با سرویس وبلاگ دهی شما ( از قبیل سرویس های بلاگفا ، ایران بلاگ ، پرشین بلاگ و ... ) انجام می شود و کد همان سرویس به سفارش دهنده تحویل می گردد .
هدیه گروه نیکادیزاین به شما یک">#FF0000">یک دامنه رایگان IR. می باشد که با توجه به سرویس های وبلاگ دهی ، قابلیت اتصال به وبلاگ شما را دارد . همچنین یک سری">#008000"> هدایای ویژه برای سفارش دهندگان در نظر گرفته خواهد شد که از جمله آنها می توان به طراحی یک بنر حرفه ای تبلیغاتی 468X60 ، طراحی لوگوی سایز کوچک و بارگذاری کد تبادل لینک با ما در قالب اشاره نمود .

#008000"> lang="fa">ضمنا به کلیه کاربرانی که به همراه دوستان و همکاران بیشتر از 2 قالب را با هم سفارش دهند ، تخفیف و هدایای خوبی تقدیم خواهیم نمود .

سفارش قالب دلخواه و استعلام قیمت آنچه ایده و نظر شماست کاملا">#FF0000"> رایگان! است . پس هم اکنون برای سفارش قالب اختصاصی خود می توانید از طریق سامانه ثبت سفارش آنلاین اقدام کنید و تمام توضیحات لازم را در قسمت مربوطه درج نمایید . نتیجه بررسی سفارش درج شده شما از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع تان خواهد رسید که در صورت تایید شما سفارش شما انجام خواهد شد .

طراحیقالباختصاصیوبلاگشما هم دراین باره نظر بدهید !