طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وبسایت طراحی اسکریپت شرکتی طراحی قالب اختصاصی ماژول طراحی ماژول سایت خبری وب سایت شرکتی طراحی اسکریپت شخصی وبسایت ارزان طراحی نرم افزار ویندوز طراحی وب نیکا طراحی وب سایت محتوا اختصاصی وب طرح قالب قالب وب سایت وب سایت اندروید بهینه سازی وب طراحی قالب وب سایت اندرویدی آموزش طراحی وبسایت بهینه سازی سئو پکیج سئو آموزش بهینه سازی سئو اموزش طراحی وب سایت script website seo وبسایت شخصی طراحی وبسایت سازمانی طراحی وب سایت رایگان قالب ارزان سیستم اختصاصی ارزان بسته های ارزان رایگان وبسایت ها مدیریت سایت دامنه مدیریت چند منظوره انالیز وبسایت انالیز


دعوت به همکاری و استخدام نیروی کار

پنجشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۴۸ , ۰۳:۵۳ ۲۹۱۹ اخبار نیکا دعوت به همکاری و استخدام نیروی کارهمکاری با گروه طراحان نیکا کامپیوتر با توجه به جدید بودن روش و ایده ها بسیار به صرفه و قابل اطمینان است . شما در هرکجا که باشید می توانید از هر روشی اقدام به جذب مشتری و کارفرما برای انجام پروژه ها توسط نیکا کامپیوتر کنید و مبلغ درصد مشارکت خود را بدون نیاز به اجرای پروژه مستقیما دریافت کنید .
ما به ازای هر پروژه و هر فردی که توسط معرفی شما در نیکا کامپیوتر ثبت شود به شما درصد قابل توجهی را پرداخت خواهیم نمود . جذب مشتری برای طراحی وب سایت و نرم افزارهای اینترنتی بسیار فراگیر و همه پسند است . پس از هم اکنون همکاری تان را با ما آغاز کنید .
[">#ff0000'>[ کسب درآمد از طريق همکاري در ارائه خدمات نيکا به مشتريان راه آساني است به شرط تداوم و استفاده از راه درست بازاريابي ]

- از کجا بايد شروع کرد ؟
کاربر گرامی ، همکاری با گروه طراحان نیکا کامپیوتر بسیار ساده است . برای آغاز یک همکاری خوب مراحل زیر را دنبال کنید :
- در گام اول در سایت نیکا کامپیوتر عضو شوید ( کلیک کنید )
- پس از آن به قسمت حساب کاربری رفته و وضعیت حساب خود را مشاهده کنید .
- در پنل کاربری به هر کاربر یک لینک معرفی اختصاص داده شده است که با استفاده از آن می توانید افراد را به سایت معرفی کنید . به ازای هر عضو معرفی شده از طرف شما و همچنین به ازای هر سفارش ثبت شده از طریق لینک شما مبلغ درصد تعیین شده در حساب کاربری به موجودی شما واریز و افزوده خواهد شد .
- پس از رسیدن به سقف مجاز ، مبلغ موجودی حساب کاربری شما در سایت ، به حساب بانکی معرفی شده واریز خواهد شد . لازم به توضیح است شما تنها بابت معرفی پروژه درصد دریافت خواهید کرد و تمامی مراحل انجام ، طراحی و تولید پروژه را تیم ما برعهده خواهند گرفت .


- یک مثال
اگر درصد پرداختی بابت یک پروژه حداقل 10 درصد باشد و شما در طول ماه تنها 6 پروژه به نیکا کامپیوتر برای انجام ، معرفی نمایید و حداقل هزینه انجام هر پروژه 300 هزار تومان باشد شما صاحب 200 هزار تومان حق مشارکت می گردید در صورتی که هیچگونه عملیات اجرایی برای انجام پروژه را به عهده نخواهد داشت !


-همکاری غیر حضوری با نیکا در هر کجای ایران
شما با عضويت در شبکه فراگير ما می توانید با چند ساعت کار در روز حتی در دنیای مجازی اینترنت به یک درآمد نسبتا خوب ( البته نه به قول برخی سایت ها میلیونی ) دست پیدا کنید . این همکاری در ابتدا بصورت دریافت درصد و بعد از چند ماه همکاری بر اساس توانمندی شما برایتان حقوق ماهیانه و همچنین افزایش درصد در فروش در نظر گرفته خواهد شد . برای همکاری با ما نیاز به حرفه و یا بیشینه ی خاصی ندارید لذا همکاري با ما در تمام رشته‌هاي کاري امکان‌ پذير بوده و هيچگونه محدوديتي نداشته و داراي افق طولاني مي‌باشد.


- بازار شما در دنیای واقعی و مجازی
مشتریان شما می توانند تمام شرکت ها ، تجار ، وارد کنندگان ،صادرکنندگان ، تولید کننده ها ، شرکت های خدماتی و ... می باشند . فقط کافیست با ارائه خدمات و سرویس های ما نوع سفارش آنها را با توجه به نیاز و فعالیتشان دریافت کنید . مطمئن باشید آنها به کمک شما برای معرفی صحیح،موثر و کم هزینه محصولات و خدماتشان و همچنین خرید مواد اولیه و نیازمندی هایشان احتیاج دارند .

[">#ff0000'>[ مزيت اين روش کسب درآمد ، عدم نياز به مراجعه حضوري ، دريافت درصد فروش بصورت آني ، استفاده از امکانات و خدمات نيکا کامپيوتر بصورت ويژه و همچنين در صورت فروش و بازاريابي موفق دريافت حقوق ماهيانه ]


دعوتبههمکاریواستخدامنیرویکارشما هم دراین باره نظر بدهید !