طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب طراحی وب سایت شرکتی وب سایت شرکتی اسکریپت اختصاصی طراحی قالب اختصاصی نیکاکامپیوتر Website ماژول طراحی ماژول طراحی اسکریپت شخصی وبسایت شخصی شرکتی بهترین طراحی طراحی اختصاصی نرم افزار طراحی نرم افزار نرم افزار وب اندروید طراحی نرم افزار اندروید طراحی وب نیکا سیستم مدیریت اختصاصی سئو طراح گرافیک طرح قالب قالب اختصاصی بهینه سازی افزایش بازدید سایت طراحی اپلیکیشن مقاله وب اموزش طراحی آموزش وب بهینه سازی سئو آموزش بهینه سازی سئو اموزش طراحی وب سایت seo package طراحی ارزان رایگان وبسایت ها بسته های تخفیفی انالیز
دسته بندی ها

اخبار نیکا اطلاعیه ها فروش ویژه مقالات دانستنی ها فروشگاه ها آموزش اخبار فناوری هنر و رسانه ووردپرس نیکا پلاس کسب و کار راهنمای خرید

تازه ترین اخبار نیکابرچسب های پر کاربرد

نیکا کامپیوتر طراحی اسکریپت اختصاصی وب سایت شرکتی طراحی قالب اختصاصی طراحی قالب طرح وب سایت طراحی اسکریپت ارزان سیستم اینترنتی نرم افزار وب سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت محتوا بهینه سازی طراحی اپلیکیشن اندرویدی مقاله وب اموزش طراحی بهینه سازی سئو وبسایت شخصی سیستم اختصاصی ارزان بسته های ارزان بسته های تخفیفی


روش هایی برای افزایش و بهبود رتبه الکسا وب سایت ALEXA

پنجشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۴۸ , ۰۳:۳۰ ۴۲۰ اطلاعیه ها روش هایی برای افزایش و بهبود رتبه الکسا وب سایت ALEXA

در اینجا می خواهیم روش هایی را به شما معرفی کنیم که در صورت رعایت کردن تعدادی از آنها به راحتی می توانید رتبه الکسای وب سایت خودتان را افزایش بدهید . این روش ها تضمین شده و بر روی اکثر وب سایت ها برای بهبود رتبه الکسا امتحان شده است .


۱ – نخستین گام و یکی از موثرترین آنها نوار ابزار الکسا را نصب کنید و وب سایت خود را به عنوان صفحه خانگی ( Home Page ) قرار دهید.


۲ -  یک ابزار رتبه الکسا در سایت خود قرار دهید ( Alexa rank widget ). این باعث خواهد شد تا اگر بازدیدکنندگان نوار ابزار الکسا رانصب نکرده باشند اما روی آن کلیک کنند برای سیستم الکسا نقش نوارابزار را اجرا خواهد نمود.


۳. کاربران  را تشویق کنید تا از نوار ابزار الکسا استفاده کنند.


۴. اگر در یک شرکت یا کافی نت کار می کنید نوار ابزار الکسا را روی همه مرورگر ها نصب کنید و سایت خود را به عنوان صفحه خانگی
قرار دهید.


۵ -  به دوستان خود بگویید تا در مورد سایت شما طراح وردپرس در سایت الکسا نظر دهند.


۶ -  ( مترجم : به نظر من وحشتناک ترین آن این است ). در مورد الکسا در سایت خود بنویسید.مدیران سایت ها و بلاگرها دوست دارند رتبه الکسای خود را بهبود بخشند.بنابراین با جستجو در اینترنت شما را خواهند یافت و بر روی لینک شما کلیک خواهند کرد .


۷. کاری کنید تا آدرس سایت شما را در انجمن ها خودنمایی کند.مدیران وب سایت ها معمولا نوار ابزار الکسا را نصب شده دارند و آن ها با کلیک بر لینک شما باعث بهبهود رتبه شما خواهند شد. البته راه خوب دیگه ای هم هست و اون اینکه مطالب خودتون رو در اون انجمن به اشتراک بگذارید.


۸.مطالبی بنویسید که به وبمسترها مربوط باشد.این ( همانند مطالب قبل ) چون وبمسترها را شامل می شود و آن ها نیز نوارابزار الکسا را دارند نهایتا باعث بهتر شدن رتبه الکسای شما خواهد شد.


۹ -  این امکان از کار افتاده اما شاید هنوز برخی بخواهند درباره آن بدانند . یکی دیگر از روش ها این است که از انتقال دهنده های الکسا استفاده کنید.بجای از آدرسی مانندhttp://redirect.alexa.com/redirect? استفاده کنید.
این آدرس را در نظرات خود در وب لاگها یا در امضای خود در انجمن ها بگذارید .این آدرس باعث محاسبه کردن یک آی پی برای الکسا خواهد شد.


۱۰ -  در سایت ها یا انجمن های شبکه های اجتماعی آسیایی مطلب بفرستید ( ! ).برخی از مدیران وب سایت ها پیشنهاد می دهند که کاربران سایت های شرق آسیا بزرگترین دارندگان نوارابزار الکسا هستند. خودتان با مراجعه به ۵۰۰ سایت برتر الکسا این موضوع را قضاوت کنید . من پیشنهاد می دهم اگر وقت یا گنجایش لازم برای این کار را دارید آن را انجام دهید.


۱۱ -  یک قسمت ابزار وبمسترها در سایتتان بسازید.این یک مغناطیس ( جذب کننده ) برای وبمسترهایی است که معمولا سایت شما را بارها می بینند تا از ابزار سود ببرند. برای مثال ابزار سئو گزینه مناسبی است.


۱۲ -  یک Dugg یا Stumbled بگیرید. این معمولا تعداد عظیمی از بازدیدکنندگان را به سایت شما می آورد و تاثیر محضی روی رتبه الکسای شما خواهند داشت.


۱۳ -  از مبارزات هرکلیکی ( PayperClick ) استفاده کنید. خریدن تبلیغات روی جستجوگرها مانند گوگل یا Exact Seek کمک خواهد کرد تا ترافیک را بیشتر کنید. دوچندان مفید است وقتی تبلیغ شما بیشتر مربوط به وبمسترها باشد.


۱۴ -  یک موضوع الکسا روی سایت خود ایجاد کنید و از آن برای اضافه کردن انواع خبرها و مقالات در مورد الکسا استفاده کنید. این اقدام به عنوان یک منبع ساده قابل دسترس برای وبمسترها یا جستجوگرهای تصادفی در موتورهای جستجو خواهد بود.


۱۵. مطالب پربازدید خود را بهینه سازی کنید. تابحال یک مطلب همواره از موتورهای جستجو بازدید داشته است ؟ یک ابزار پایین مطالب اضافه کنید ، به الکسای خود لینک دهید یا از انتقال دهنده الکسا استفاده کنید.


۱۶ -  در سایت ها و انجمن ها بنر یا لینک بخرید برای بازدید از سوی وبمسترها.یک نمایش خوب و برجسته تبلیغ ، مدیرانی را به سوی وب سایت شما تحریک می کند که میتوانند باعث ترقی چشمگیر رتبه شما شوند.


۱۷ -  فرستنده های مطالب را استخدام کنید تا روی سایت شما مطلب بفرستند. در هرصورت امضاها در انجمن های مدیران یا ارتقا خاص مقالات در سایت شما تاثیر زیادی خواهند داشت. شما به سادگی می توانید نویسندگانی برای استخدام در انجمن های وبمسترها بیابید.


۱۸ -  به مدیران cybercafe ها پول بدهید تا نوارابزار الکسا را نصب کنند و سایت شما را به عنوان صفحه خانگی روی همه رایانه ها قرار دهند. شاید ترتیب دادن این کار مشکلی باشد و واقعا راه حل قابل دوامی نیست.این را قرار دادم چرا که بعضی ها این راه رو پیشنهاد دادند.


۱۹ -  از MySpace استفاده کنید. این یک راه مشکوک است بنابراین آن را پیشنهاد نمی کنم . از تصاویر مجازی جذاب استفاده کنید یا بنر ها و لینک ها تا کاربران  را به آدرس الکسای خود منتقل کنید. این بسیار موثر خواهد بود اگر سایت شما مطالبی مرتبط با MySpaceداشته باشد.


۲۰ -  Alexa Auto-Surf امتحان کنید.شاید اینها برای سایت های تازه کار مفید باشند. من فکر می کنم راحتترین کار برای سایت ها با بدترین رتبه همین است.

روشهاییبرایافزایشوبهبودرتبهالکساوبسایتALEXAشما هم دراین باره نظر بدهید !