طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

نیکا وب سایت شرکتی طراحی اسکریپت شرکتی ووردپرس Website سایت خبری وب سایت شرکتی طراحی اسکریپت شخصی طرح وب سایت وبسایت شخصی شرکتی بهترین طراحی وبسایت ارزان نرم افزار سیستم اینترنتی نرم افزار وب طراحی نرم افزار اندروید اختصاصی سئو وب طراحی طراح گرافیک طرح قالب قالب اختصاصی قالب وب سایت افزایش بازدید سئو ارزان افزایش رتبه افزایش بازدید سایت وب سایت اندروید اموزش طراحی آموزش وب آموزش بهینه سازی پکیج سئو Website design articles website seo طراحی وبسایت سازمانی وبسایت ها انالیز وبسایت انالیز


افزایش ترافیک سایت

پنجشنبه ، ۱۱ دی ۱۳۴۸ , ۰۳:۳۰ ۴۱۹ اطلاعیه ها افزایش ترافیک سایت

 

در اینجا به مطلبی خواهیم پرداخت که شاید در افزایش بازدید و ترافیک وب سایت شما موثر باشد . خوب است بدانید اگر شما وب سایتی برای کسب وکار خود داشته باشید می بایست متوجه شده باشید که بدون بازدیدکنندگان(ترافیک سایت) سایت شما به صورت مرده خواهد بود. سایت به مانند موجود زنده ای می ماند که برای حیات خود به غذا نیاز دارد پس طراحی سایت حرفه ای به تنهایی برای شما ترافیک و آمار بازدیدکننده بالا را خلق نمی کند. توجه به این نکته مهم است که این بازدیدکنندگان از کجا می آیند و به چه واسطه ای با سایت شما همکاری دارد.
 
انواع مختلف ترافیک
سه نوع متفاوت از ترافیک سایت وجود دارد.
ترافیک مستقیم
ترافیک موتورهای جستجو
ترافیک ارجاعی
 
حال به توضیح مختصری از هر یک از این ترافیک های سایت می پردازیم.
مستقیم: این دسته از بازدیدکنندگان با تایپ آدرس URLدر مرورگر وارد سایت می شوند و یا از طریق ایمیل و یا خبرنامه ایمیلی به سایت شما هدایت می شوند.
موتور جستجو: بازدیدکنندگانی که با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل به سایت شما هدایت می شوند و با تایپ کلمه های مورد جستجوی خود از طریق لینکی که موتورهای جستجو در اختیار انها می گذارند وارد سایت می شوند.
ارجاعی: افرادی که از طریق لینک ها در دیگر سایت ها به صفحه شما ارجاع پیدا می کنند. این ارجاع ها از لحاظی هم موجب قدرت سایت شما خواهد شد واز لحاظ دیگری با ایجاد ترافیک اسپمی که توسط لیستی از وب سایت ها به صورت اتوماتیک انجام می شود، تاثیرات منفی را برای شما به دنبال خواهند داشت. در اینجا ما می خواهیم به تحلیل اثرات مثبت لینک دهی به سایت شما بپردازیم:
 
 
لیست های دایرکتوری مانند پیج های زرد ، GOPHER و ZENBU که در صفحات خود به سایت شما اشاره می کنند.
لیست های سازمان های صنعتی که به نحوی شما با انها در ارتباط می شوید و لینک سایت شما را در پورتال خود جای دهی نموده اند.
لیست کسب و کارهای هم گروه، که در مطالب خود، لینکی از سایت شما را در اختیار قرار می دهند.
شبکه های اجتماعی مانند TWITTER, FACEBOOK, LINKEDIN و ارجاعاتی که از مطالب سایت، در انها قرار داده می شود و بازدیدکنندگان با کلیک بر روی انها به وب سایت شما هدایت خواهند شد.
افرادی که در کامنت ها و نظرات خود در سایت های دیگر به صفحات شما اشاره می کنند و سایت شما را به دیگر افراد پیشنهاد می کنند.
پست هایی که در فروم ها گذاشته می شود و ارجاعی به سایت شما می باشد. این موجب می شود که اعضای فروم ها برای کسب اطلاعات و مطالب بیشتر و مرتبط به وب سایت شما مراجعه نمایند.
 
 
ارجاعات هر یک می تواند تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت داشته باشد و ترافیک بالایی را به دنبال داشته باشد. با لحاظ نمودن و در نظر گرفتن نقش موثر آنها به بالا رفتن ترافیک و آمار بازدیدکنندگان سایت و در ادامه این روند بهبود بهینه سازی وب سایت خود کمک نمایید.
افزایشترافیکسایتشما هم دراین باره نظر بدهید !