طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب سایت وب سایت طراحی اسکریپت اختصاصی وب سایت شرکتی اسکریپت اختصاصی طراحی وبسایت طراحی قالب اختصاصی طراحی ماژول سایت شرکتی طراحی اسکریپت شخصی طراحی اسکریپت ارزان اسکریپت ارزان طراحی نرم افزار ویندوز طراحی نرم افزار اندروید طراحی وب طراح گرافیک قالب وبسایت بسته سئو بهینه سازی وب طراح قالب اختصاص csm bms سامانه اینترنتی طراحی نرم افزار تحت وب اندرویدی آموزش طراحی وبسایت اموزش اندروید application طراحی وب سایت رایگان طراحی ارزان قالب ارزان سیستم اختصاصی ارزان ارزان اختصاصی ارزان بسته های ارزان مدیریت سایت دامنه رایگان هاست رایگان مدیریت چند منظوره وبمستر


انتخاب یک هاستینگ خوب و مناسب برای کارها

چهارشنبه ، ۰۹ دی ۱۳۹۴ , ۱۱:۳۸ ۵۶۳ اطلاعیه ها انتخاب یک هاستینگ خوب و مناسب برای کارها

هاست خوب در طراحی سایت چه اهمیتی دارد؟ 
هاست خوب از جمله ویژگی‌هایی است که باعث کارآمدی سایت خواهد بود.‌هاست خوب دارای سرعت، دیتاسنتر، فضای مناسب، پهنای باند خوب و اکانت ای‌میل، پشتیبانی از دیتابیس و CMS و امنیت بالا است. بنابراین داشتن یک‌هاست خوب برای سایت‌های بازدید بالا اهمیت بسیار زیادی دارد. وبلیو با ارائه سایت‌های سئو بالا، اولویت اول خود را در داشتن یک‌هاست خوب قرار داده است. وبلیو فرض را بر این گذاشته است که تمام سایت‌های ارائه شده توسط این شرکت، بازدیدی بالا خواهند داشت

سرعت در‌هاست خوب  
یکی از پارامترهایی که‌هاست خوب   به مشتری ارائه می‌دهد، سرعت بالا است. بازدیدکنندگان سایت همیشه به سرعت سایت اهمیت می‌دهند و‌هاست خوب   این ویژگی را دارد. اگر سرعت لود اطلاعات در سایت پایین باشد، بازدید کننده از صفحه شما خواهد رفت. اما اگر با صرف هزینه مناسب برای یک‌هاست خوب  ‌بتوانید تمام مشتریان را در سایت خود نگه دارید، مسلماً هزینه ای که برای‌هاست خوب   کرده اید نیز بازخواهد گشت. 

دیتا سنتر‌هاست خوب   
دیتا سنتر به معنای این است که شما در کدام کشور قرار دارید و از سرعت پورت آن چه قدر است. استفاده از دیتاسنترهای معتبر، از ویژگی‌های یک‌هاست خوب   است. وبلیو با استفاده از یکی از معتبرترین دیتاسنترهای‌هاست که مرکز در آن کانادا است، بهترین‌هاست ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این ویژگی‌هاست خوب نیز در‌هاست‌های وبلیو لحاظ شده است. 

امنیت‌هاست خوب   
مسلماً مهم‌ترین گزینه ای یک‌هاست خوب  باید داشته باشد، امنیت اطلاعات است. روش‌های مختلفی برای امنیت در یک‌هاست خوب   طراحی شده است. 
پشتیبان گیری‌هاست خوب
در صورتی که اطلاعات شما به دلیل ناخواسته ای مانند هک یا نفوذ به سرور حذف شود، یک ارائه دهنده‌هاست خوب   با گرفتن پشتیبان از اطلاعات‌هاست شما، در مقاطع زمانی مشخص وانتقال انها به سروری دیگر، اطلاعات شما را حفظ می‌کند. بهترین راه برای مقابله با این مشکلات، پیشگیری است و بهترین راه پیشگیری استفاده از یک‌هاست خوب است. 

مقاومت در نفوذ به اطلاعات‌هاست خوب
نفوذ به اطلاعات از دو طریق صورت می‌گیرد. یا از طریق حمله به سرور‌هاستینگ یا سیستم مدیریت محتوا. اگر از یک‌هاست خوب  استفاده کنید، مشکلی در این زمینه نخواهید داشت. یکی از دلایلی نیز که وبلیو، خرید‌هاست خوب   را در اولویت قرار داده است، امنیت بالای این‌هاست‌ها است. 

دومین مرحله از نفوذ به اطلاعات از طریق حمله به سیستم مدیریت محتوا است. هکر می‌تواند از باگ‌های موجود در مدیریت محتوا استفاده کند و به اطلاعات دسترسی پیدا کند. همان طور که وبلیو با ارائه یک‌هاست خوب   امنیت را در اولویت قرار داده است، در طراحی سیستم مدیریت محتوا نیز، جوانب احتیاط را تا بالاترین حد ممکن رعایت کرده است.

انتخابیکهاستینگخوبومناسببرایکارهاشما هم دراین باره نظر بدهید !