طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب سایت طراحی اسکریپت وب سایت طراحی وب طراحی وب سایت شرکتی نیکاکامپیوتر ماژول وب سایت شرکتی ویرایش اسکریپت وبسایت شخصی شرکتی اسکریپت ارزان طراحی نرم افزار نرم افزار وب نرم افزار ارزان طراحی نرم افزار اندروید مدیریت محتوا سیستم مدیریت محتوا طرح قالب قالب وب سایت Seo رتبه سایت بهینه سازی وب طراحی اپلیکیشن طراحی اپلیکیشن اندرویدی آموزش وب مقاله وبسایت بهینه سازی سئو اموزش طراحی وب سایت seo package script android وبسایت شخصی طراحی وبسایت سازمانی وب سایت ارزان قالب ارزان ارزان اموزش رایگان رایگان انالیز وبسایت انالیز


انواع خطاهای در زمان دسترسی به یک وبسایت

سه شنبه ، ۲۳ آبان ۱۳۹۶ , ۱۴:۱۱ ۴۱۲ مقالات انواع خطاهای در زمان دسترسی به یک وبسایت

حتمابرای شما نیز پیش آمده هنگام رفتن و باز کردن #سایت ها و وب گردی با ارور هایی مواجه شوید. رویداد خطاها errors ارور ها خوشاید نباشد و سبب کاهش اعتماد کاربران به وبسایت شما و حتی برند شما خواهد شد. در ادامه قصد داریم شما را با خطاهایی که ممکن است رو به رو شوید و همچنین دلایل #رخداد آنها و همچنین روش های حل آنها آشنا کنیم

 

۱-  ۴۰۰ Bad Request

پیغام خطای درخواست اشتباه ۴۰۰ به این معنی است درخواستی که از سوی مرورگر شما به سرور وب سایت مورد نظرتان ارسال شده است (برای مثال درخواست باز کردن یک صفحه خاص)، دچار نوعی ناهنجاری است. تا هنگامی که سرور درخواست شما را درک نکند، نمی تواند آن را انجام دهد و در نتیجه شما با خطای ۴۰۰۰ روبرو خواهید شد.

۲-  ۴۰۳ Forbidden

کد ممنوعیت به این معنی است دسترسی به صفحه یا منابعی که می خواهید آنها را بیابید، مطلقا ممنوع است. به بیان دیگر، خطای ۴۰۳۳ بدان معنی است آنچه که می خواهید ببینید، برای شما غیرقابل دسترسی است.

۳- پیدا نشدن صفحه مورد نظر یا ۴۰۴ Not Found

هنگام دسترسی به صفحات وب ممکن است با پیغام های گوناگونی مواجه شوید. یکی از عمومی ترین پیام ها «۴۰۴ Not Found» است که به معنی تلاش شما برای دسترسی به صفحه ای است که در حال حاضر وجود ندارد. حال ممکن است صفحه مورد نظر شما حذف شده باشد، یا اینکه شما آدرس آن را اشتباه وارد کرده باشید. این پیغام های خطا معمولا توسط وب سرورها تولید شده و برای مرورگر شما ارسال می شوند. اگر شما چنین پیامی را مشاهده کردید، برای اطمینان بیشتر، آدرسی را که تایپ کرده اید، دوباره کنترل کنید. اگر هنگام کلیک روی لینکی با این پیام مواجه شدید، ممکن است لینک اشتباه باشد، یا اینکه صفحه مورد نظر قبلا حذف شده باشد.

۴- ۵۰۰ Internal Server Error

این یکی از خطاهای معمول در صفحات وب است. هنگامی به نمایش در می آید که در تنظیمات وب سایت شما خطایی وجود داشته باشد، اما سرور نتواند دقیق تر از این به شما در خصوص ایراد اطلاعاتی ارائه کند و بگوید که ایراد دقیقا چیست.

۵-  ۵۰۳ Service Unavailable

پیغام در دسترس نبودن سرویس هنگامی رخ می دهد که سرور وب سایت در آن لحظه قابل دسترس نیست.

۶-  ۵۰۴ Gateway Timeout

این خطا معمولا زمانی مشاهده می شود که یک سرور پاسخ مناسبی در زمان مناسب از سرور دیگر دریافت نکند. این درخواست های سرورها معمولا برای باز کردن یک صفحه وب و یا درخواست های تکمیلی مرتبط با آن هستند.
این معمولا بدان معنی است که سرور دیگر به درستی کار نمی کند یا در حال حاضر در داون شده است

انواعخطاهایدرزماندسترسیبهیکوبسایتشما هم دراین باره نظر بدهید !