طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب نیکا کامپیوتر وب سایت اختصاصی وب سایت شرکتی اسکریپت اختصاصی ووردپرس نیکاکامپیوتر ماژول طراحی ماژول طراحی قالب سایت خبری وب سایت شرکتی طراحی اسکریپت شخصی ویرایش اسکریپت طرح وب سایت طراحی اسکریپت ارزان اسکریپت ارزان وب سایت شرکتی ارزان نرم افزار طراحی نرم افزار اندروید طراحی قالب اختصاصی قالب وب سایت بهینه سازی افزایش بازدید سئو ارزان Seo رتبه سایت افزایش رتبه وب سایت اندروید bms آموزش طراحی وبسایت seo package script application website seo قالب ارزان سیستم اختصاصی ارزان رایگان


معرفی زبان برنامه نویسی پایتون

شنبه ، ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۵ ۶۴۳ مقالات معرفی زبان برنامه نویسی پایتون

زبان های برنامه نویسی در سراسر دنیای فناوری در حال توسعه و رشد هستند . امروز به یکی از محبوب ترین این زبان ها اشاره می کنیم . زبان PYTHON یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی ساده است که خیلی سریع رشد کرد و جایگاه خودش را بین برنامه نویسان پیدا کرد . این زبان برنامه نویسی با داشتن کتابخانه های گسترده (library)روشهای بسیار قدرتمند و حرفه ای را برای کار با زبانها و ابزار های مختلف به آسانی فراهم می کند. متن باز (اوپن سورس) بوده و یادگیری و استفاده از آن در عرض چند روز ممکن است . کد های نوشته شده در این زبان در محدوده وسیعی از پلتفرم ها مانند لینوکس ، ویندوز ، مک ، و حتی گوشی های موبایل قابل اجرا است .
همانطور که گفته شد این زبان از زبان‌های برنامه نویسی مفسر بوده و به صورت کامل یک زبان شی‌گرا است که در ویژگی‌ها با زبانهای تفسیری پرل، روبی، اسکیم، اسمال‌تاک و تی‌سی‌ال مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می‌کند.
پایتون یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا و مفسر است که توسط خَودو فان روسوم / Guido van Rossum‏ در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد.

پایتون از جامعه ی کد باز است، زبانی که گوگل و یا یاهو از آن به عنوان یکی از اصلی ترین ابزارهای توسعه استفاده می کنند. برنامه های پایتون مثل پی اچ پی قابل اجرا روی اغلب پلاتفورم هاست( حتی پلی استیشن). پایتون یک سینتکس شبیه گفتار ساده ی انگلیسی دارد، مثل PHP با حدود 60 واژه ی کلیدی که جزو ساده ترینها است.

معرفیزبانبرنامهنویسیپایتونشما هم دراین باره نظر بدهید !