طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب سایت وب سایت اسکریپت اختصاصی وبسایت اختصاصی طراحی وبسایت ووردپرس طراحی قالب اختصاصی نیکاکامپیوتر website design ماژول نویسی طراحی قالب سایت خبری ویرایش اسکریپت طرح وب سایت وبسایت شخصی شرکتی بهترین طراحی اسکریپت ارزان طراحی اختصاصی وب سایت شرکتی ارزان نرم افزار سیستم اینترنتی نرم افزار وب طراحی نرم افزار ویندوز طراحی وب سایت محتوا طراحی وب اختصاصی سئو وب طرح قالب بسته سئو افزایش رتبه طراحی نرم افزار تحت وب طراحی اپلیکیشن آموزش وب پکیج سئو seo package وبسایت شخصی رایگان بسته های تخفیفی مدیریت


رفع محدودیت کاراکترها در توئیتر ، بیشتر توئیت کنید

شنبه ، ۲۰ آبان ۱۳۹۶ , ۱۵:۵۳ ۶۱۹ رفع محدودیت کاراکترها در توئیتر ، بیشتر توئیت کنید

توئیتر در اقدامی خوب ، محدودیت 140 کاراکتری برای تمام کاربران را حذف و آنرا به 280 کاراکتر افزایش داد . اما شما مجبور نیستید تمام 280 کاراکتر را استفاده کنید . اکنون به سادگی می‌توان گفت که فرمت معروف توییت‌های ۱۴۰ کاراکتری به #تاریخ پیوسته و طولی نمی‌کشد که آن‌ها را تنها در نوستالوژی‌های خود به یاد می‌آوریم. #توییتر بعد از بازگشایی قابلیت توییت‌های ۲۸۰ کاراکتری برای بخشی از کاربران، حالا این قابلیت‌ را برای اکثریت اعضای این شبکه اجتماعی باز کرده است.

تنها کشورهای شرق آسیا همچون ژاپن، چین و کره هنوز در همان دوران ۱۴۰ کاراکتر توییتر باقی خواهند ماند چون این #کمپانی عقیده دارد، زبان نوشتار آن‌ها به گونه‌ای‌ست که با کاراکترهای بسیار کم‌تری منظور خود را می‌رسانند. کما اینکه میانگین استفاده از کاراکترهای موجود در توییت‌های ژاپن تنها ۱۵ کاراکتر است.

در پست وبلاگی به همین مناسبت، توییتر آماری دوباره از طول توییت‌ها منتشر کرد و اعلام کرد که این کار برای بیان کامل‌تر پست‌های ارسالی کاربران در نظر گرفته شده است. طبق آمار منتشر شده، ۹ درصد از کل توییت‌های این شبکه به سقف ۱۴۰ کاراکتر می‌رسیدند، در صورتی که بعد از باز شدن آزمایشی قابلیت ۲۸۰ کاراکتر، تنها ۱ درصد از توییت‌های کسانی که این امکان را در اختیار داشتند، به این سقف جدید نزدیک شدند.

کماکان صحبت‌های زیادی در مورد افزایش تعداد کاراکترها در توییتر انجام می‌شود و طنزهای #تصویری زیادی در این مورد ساخته شده. مسئله این است که بسیاری نگرانند، طولانی شدن توییت‌ها ماهیت موجز بودن و به‌روزرسانی‌های دائمی سایت را دچار تغییر کند و به مرور کلیت سایت دگرگون شود و دیگر شبیه گذشته‌اش نشود.

البته با توجه به اینکه بسیاری از کسانی که از این امکان بهره‌مند بودند به طور کلی از تمام حجم کاراکترهای خود استفاده نکردند، می‌توان امیدوار بود که این ۲۸۰ کاراکتر همیشه مورد استفاده قرار نگیرد. کما اینکه از این تعداد یاد شده تنها ۵ درصد از ۱۴۰ کاراکترتجاوز کردند و تنها دو درصد به مرز ۱۹۰ رسیدند.

به همین واسطه مدیران توییتر در پست #وبلاگی خود، با اعتماد به نفس کامل گفته اند که: تایم‌لاین توییتر شما تغییر محسوسی نخواهد کرد

رفعمحدودیتکاراکترهادرتوئیتر،بیشترتوئیتکنیدشما هم دراین باره نظر بدهید !