طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب سایت طراحی وب نیکا کامپیوتر وب سایت شرکتی طراحی قالب وب سایت شرکتی طراحی وب سایتها طراحی وب سایت ارزان طراحی اسکریپت ارزان اسکریپت ارزان طراحی اختصاصی نرم افزار نرم افزار ارزان اندروید طراحی وب نیکا سیستم مدیریت مدیریت محتوا وب طراح گرافیک قالب اختصاصی قالب وب سایت سئو ارزان بسته سئو بهینه سازی وب طراح قالب اختصاص طراحی نرم افزار تحت وب اموزش طراحی آموزش آموزش وب آموزش بهینه سازی سئو اموزش طراحی وب سایت Website design seo package وبسایت شخصی وب سایت ارزان طراحی ارزان رایگان بسته های تخفیفی دامنه هاست رایگان


شروع کار برای یادگیری زبان HTML

جمعه ، ۳۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۵۶ ۶۰۷ مقالات شروع کار برای یادگیری زبان HTML

زبان HTML همان زبان و یا خروجی است که در مرورگر ها مشاهده می کنید . تقریبا برای هر نوع برنامه نویسی تحت وب لازم است شما نوع و اموزش کامل زبان HTML را یاد بگیرید . برای شروع کار با HTML شما به چند نکته اشاره می کنیم که برخی از آنها را به صورت نسبتا کاملی توضیح داده ایم

  1. شما به یک ویرایشگر متن نیاز دارید. در ویندوز شما می توانید از برنامه Notepad استفاده کنید. از هر نرم افزار ویرایش متن دیگری استفاده کنید اما این نکته را در نظر داشته باشید که نرم افزار WordPad که در ویندوز وجود دارد و نرم افزارهایی مانند Microsoft Office Word و امثال آن برای نوشتن کدهای HTML مناسب نیستند چون در هنگام ذخیره کردن متن این نرم افزارها کدهایی را به آن اضافه می کنند.
    نرم افزار Notepad را می توانید از طریق منوی استارت در قسمت Accessories پیدا کنید یا از طریق فرمان Run با تایپ notepad در کادر Open و فشار دادن دکمه Enter.
  2. شما به یک مرورگر وب به انتخاب خود نیاز دارید. می توانید از Microsoft Internet Explorer استفاده کنید که با ویندوز نصب می شود یا از Opera, Mozilla Firefox و نرم افزارهای مشابه که اغلب به صورت رایگان برای دانلود در اینترنت وجود دارند.
    بهتر است صفحاتی را که می نویسید با چند مرورگر آزمایش کنید. زیرا در HTML قسمتهایی وجود دارد که مختص به یک مرورگر خاص است و با سایر مرورگرها کار نمی کند.
  3. شما به جایی برای ذخیره کردن متن خود دارید که می تواند جایی روی هارد دیسک شما، یک فلاپی دیسک یا یک سرور باشد. البته شما برای استفاده از HTML نیاز ندارید حتماً به اینترنت متصل باشید، شما می توانید با استفاده از یک مرورگر وب در کامپیوتر خود از HTML استفاده کنید.
    برای ذخیره کردن فایلی که با Notepad نوشته اید کافی است از منوی File گزینه Save As را انتخاب کرده و مسیری را برای ذخیره فایل انتخاب کنید و در کادر File Name در پایین پنجره Save As نام فایل را با پسوند html بنویسید. در آخر هم دکمه Save را کلیک کنید.
شروعکاربراییادگیریزبانHTMLشما هم دراین باره نظر بدهید !