طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب سایت نیکا کامپیوتر طراحی اسکریپت اختصاصی وب سایت شرکتی وبسایت اختصاصی طراحی قالب اختصاصی Website طراحی ماژول سایت خبری طراحی اسکریپت ارزان طراحی اختصاصی طراحی نرم افزار اندروید طراحی وب نیکا سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت محتوا طراح گرافیک طرح قالب افزایش بازدید سئو ارزان طراحی قالب وب سایت csm bms سامانه اینترنتی طراحی نرم افزار تحت وب طراحی اپلیکیشن اندرویدی مقاله وب اموزش طراحی آموزش مقاله وبسایت website seo وبسایت شخصی طراحی وبسایت سازمانی طراحی وب سایت رایگان بسته های ارزان طراحی وبسایت رایگانی بسته های تخفیفی هاست رایگان مدیریت انالیز


معرفی یکی از قالب های خبری وبلاگی وورد پرس

چهارشنبه ، ۱۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۱:۵۹ ۱۴۵ مقالات معرفی یکی از قالب های خبری وبلاگی وورد پرس

در این مطلب میخواهیم بیشتر در مورد قالب وبلاگی ورد پرسReef صحبت کنیم تا شما با آن بیشتر آشنا شوید . صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Reef دارای دو ستون می‌باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می‌گیرد.
و بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر یک جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می‌باشد.
نوشته‌های صفحه‌ی اصلی در این قالب دارای نمایشی بسیار زیبا و خلاقانه می‌باشد و شما می‌توانید یک دسته‌بندی را برای اسلایدر و همچنین دسته‌بندی دیگری را برای محتوای ویژه در نظر بگیرید.
قالب وردپرس Reef

قالب وردپرس Reef دارای دو جایگاه اصلی برای ابزارک ها می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خودتان را با آن راه اندازی کنید.
قالب وردپرس Reef دارای صفحه ی اصلی خلاقانه جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
همچنین دارای سه منو می باشد که یک منوی اصلی زیر هدر و یک منو کناری و یک منو هم برای آیکون های شبکه های اجتماعی در کنار منوی اصلی است.
نکات نصب قالب

اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Reef کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در قسمت هدر می بایست در فهرست ها یک فهرست با لینک های شبکه های اجتماعی خودتا ایجاد و سپس جایگاه شبکه های اجتماعی را به آن اختصاص دهید تا آیکون های شما به صورت خودکار در خروجی نمایش داده شوند.
برای ایجاد بخش درباره ی من بهتر است از ابزارک اختصاصی خود قالب وردپرس Reef استفاده کنید.
برای ایجاد بخش اسلایدر و نوشته های ویژه و همچنین نظرات کاربران(در بالای فوتر) باید وارد بخش شخصی سازی شده و برای هر قسمت دسته بندی یا برگه های مورد نظر خودتان را تنظیم کنید.
توجه: برای نمایش تصاویر افراد در قسمت نظرات کاربران (بالای فوتر) باید برگه ی مورد نظرتان را برای هر کاربر تعیین و تصویر شاخص را برابر تصویر آن فرد در نظر بگیرید تا در خروجی مشابه دمو برای شما نمایش داده شود.

معرفییکیازقالبهایخبریوبلاگیووردپرسشما هم دراین باره نظر بدهید !