طراحی وبسایت ارزان وب سایت شرکتی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب طراحی شخصی و شرکتی

طراح وب سایت شرکت

طراح وبسایت

طراحی وب نیکا نیکا کامپیوتر طراحی اسکریپت اختصاصی وبسایت اختصاصی طراحی وبسایت ووردپرس نیکاکامپیوتر ماژول نویسی طراحی ماژول طراحی قالب طراحی قالب اختصاصی سایت خبری وب سایت شرکتی اسکریپت ارزان طراحی نرم افزار اندروید طراحی وب نیکا سیستم مدیریت محتوا طراحی وب سایت محتوا سئو وب طراح گرافیک قالب وبسایت افزایش بازدید سئو ارزان رتبه سایت وب سایت اندروید بهینه سازی وب طراح قالب اختصاص csm طراحی نرم افزار تحت وب اندرویدی مقاله وبسایت website seo قالب ارزان اختصاصی ارزان بسته های ارزان مدیریت سایت هاست رایگان انالیز

طراحی وب سایت های اختصاصی

طراحی وب سایت های شرکتی ، شخصی و سازمانی را به شیوه ای جدید برای شما انجام خواهیم داد


طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی یک وب سایت عالی با هدف شخصی و شرکتی شما با بهترین و سریعترین کیفیت ، در کمال سادگی با خلاقیت زیادی وب سایتی را طراحی خواهیم کرد که شما از داشتن آن به خود افتخار کنید . برای کسب و کارشما شخصیت قائل هستیم !
گروه نیکا طراحی سایت( طراحی وب) و پورتال خود را، با توجه به نیازهای کارفرمايان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای .طراحی سایت (طراحی وب) یا پرتال در نظر می گيرد.

طراحی وب سایت نیکا

در طراحی و ایجاد الگوریتم های پیشرفته بهینه سازی سایت، طراحی سایت تمام داینامیک و پرتال از نرم افزار Lemon به عنوان بهینه سازی وب سایت و سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می نمايد که متشکل از سامانه (ماژول) هایی است که کارفرما با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد .
علاوه بر خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت گروه نیکا نماینده رسمی گروه ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی (Domain) است. این گروه با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه،همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است.
گروه نیکا خدمات هاست (Hosting) خود را در دو پهنه لینوکس و ویندوز ارائه می دهد و صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاست (Hosting) در این دو سیستم عامل مختلف می باشد. به علاوه این گروه مشاور گروه های بزرگ دیگر در خدمات میزبانی برنامه های کاربردی آنها است.

کمی درباره طراحی وب سایت

حتما از خودتون می پرسید که طراحی وب سایت چطوری هست و چطوری انجام میشه ، خوب پس بذارید کمی در مورد طراحی وب سایت صحبت کنیم . بصورت کلی طراحی سایت بطور کلی از 2 روش استاتیک و داینامیک انجام پذیر است.روش قدیمی آن که طراحی استاتیک میباشد بدینصورت است که طراح سایت تک تک صفحات سایت مشتری را به سفارش او تولید و طراحی کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار میدهد.این روش دارای ایرادات بسیاریست از جمله زمانبر بودن راه اندازی سایت ، وابستگی شدید مشتری به طراح ،هزینه بالای طراحی، کیفیت پائین پشتیبانی و محدود بودن سایت مشتری به صفحات ساخته شده توسط طراح و ضرورت صرف زمان وهزینه مجدد برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به سایت .


طراحی وب سایت نیکا


روش جدید طراحی سایت که طراحی داینامیک میباشد توسط نرم افزارمدیریت محتوی انجام میشود.در این روش طراح تنها یک صفحه را براساس سلیقه مشتری طراحی کرده وسپس سایر صفحات توسط کنترل پانل مدیریتی نرم افزار به راحتی تعریف شده و ورود محتوی در آنها صورت میگیرد.مزایای این روش ، هزینه بهینه و کمتر نسبت به طراحی استاتیک و عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید و تغییر محتوای قبلی وبهره مندی از پشتیبانی سریعتر است.

مشاوره رایگان !

اگر نمی دونید باید چطوری شروع کنید و یا هنوز تصور کاملی از نیازهاتون ندارید کافیه با ما تماس بگیرید
ما شما رو به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کنیم تا بجای یک وب سایت ساده !
یک سیستم اختصاصی با کلی امکاناتی که بدرد کارتون بخوره رو براتون راه اندازی کنیم ...


سفـــارش آنــلاین طراحی وب سایت